• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright

01bright

סן מרטין דה לוס אנדס - סקי, פארק הלאומי לנין ומזג אוויר

סן מרטין דה לוס אנדס היא עיר במערב ארגנטינה. שוכנת במרחק של כ-160 ק"מ / כ 4 שעות נסיעה צפון מערבית מברילוצ'ה ובמרחק של כ- 45 ק"מ מגבול צ'ילה. בסוף המאה –ה-19 כאשר הוקמה העיר, היא היוותה נקודת מחלוקת בין ארגנטינה לצ'ילה, אשר טענה לריבונות על העיר הזאת גם כן. בתחילת המאה ה-20, יושבה המחלוקת וסן מרטין נכללה תחת גבולות ארגנטינה. העיר סן מרטין מונה כ- 25,000 תושבים וכיום מהווה נקודה תיירותית אשר מטיילים רבים מגיעים אליה, הן מטיילים מקומיים מארגנטינה והן מטיילים מן העולם כולו. בניגוד לערים אחרות מתויירות בארגנטינה. בחורף מטיילים יגיעו לכאן לעונת הסקי, בקיץ מטיילים יגיעו לכאן לבקר באגם לקאר וליהנות מאטרקציות כמו דיג, שיט וסקי על גבי המים. בכל עונות השנה ניתן לטרק בפארק הלאומי לנין, המכיל לא מעט מסלולים שונים בדרגות שונות.

אטרקציות

סקי

סן מרטין שוכנת בין שני הרים גדולים וירוקים, על גדותיו המזרחיים של אגם לקאר, בעונה המתאימה ההרים הסובבים את סן מרטין מושלגים ולבנים. אחת האטרקציות העיקריות המושכת אליה מטיילים היא הסקי. קחו בחשבון כי בעונת הסקי (במיוחד בין החודשים יולי – אוגוסט), העונה בה יש ריבוי מטיילים בעיר, המחירים ממריאים ואז הכול יותר יקר. בדרך כלל כדאי להזמין מקומות מראש, על מנת לשריין מקומות לינה בעונה.

פארק לאומי לנין

הפארק הלאומי לנין, הוא פארק מאד מיוחד המכיל במרחביו העצומים מספר טרקים ומסלולי הליכה ברמות שונות אשר מטיילים רבים מטיילים בהם. בפארק קיים הר געש לנין ואגם לקאר. כמו כן, ברחבי הפארק קיימים גם נהרות, הרים נוספים צמחייה מרובה, נוף מיוחד במינו ומגוון בעלי חיים שכדאי לבוא ולראות.

בנוסף תוכלו למצוא : טיולי אופניים, טרקים, ראפטינג, רכיבה על סוסים

מזג אוויר

מזג  האוויר באיזור סן מרטין נוח כל השנה ונע מקר עד קר מאוד, בעונה יש הרבה שלג, אפשר להתרשם ממזג הוויר מהטבלאות המצורפות.

להלן טבלת טמפרטורה ממוצעת לחודשי השנה, טמפרטורה ממוצעת ביום ובלילה, טמפרטורה מקסימלית ומינימלית שנמדדו בשנים האחרונות, מספר ימי הגשם, שלג וערפל ממוצעים. בטבלה השניה נוכל לראות את גרף הטמפרטורה הממוצעת לפי חודשים.

fitzroy

fitzroy2

 

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife