• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright 01bright

01bright

ריכוז טיפים - פוארטו נאטאלס, פונטה ארנס, פוקון - מאת אמיר פרידמן

פוארטו נאטאלס

ממליץ בחום על הוסטל Backpakers Nataly, ווילי הבעלים ממש עוזר ונחמד! אחרי הטורוסים הוא עזר לנו לעשות אסאדו מפנק של 3 ק"ג בשר. עם זאת, כדאי לבדוק היטב את שקי השינה שהוא משכיר ושהם מגיעים עם שק דחיסה תקין ושקל לכם לקפל את השק"ש ולהכניס אותו לכיסוי.

חוסמר – הוסטל מאוד מומלץ. באותו מחיר ניתן לקבל גם חדר זוגי או חדר ל-4 אנשים. הבעלים מאוד נחמד ואדיב, וסייע לנו בכל מה שהיינו צריכים.

ציוד לוגיסטי לטרק הטורוסים – ממליץ לכם לקנות בקבוק מים קטן \ כוס עם שאקל, שיתחברו למכנסי המטיילים שלכם, ככה לא תצטרכו כל שניה להוריד את המוצ'ילה בשביל לשתות.

השכרת אופניים – במידה ויש לכם זמן פנוי, ניתן להשכיר אופניים ולטייל בעיר, מומלץ לרדת עד לאגם ולהצטלם שם (כדאי להביא פק"ל קפה ולנוח שם).

פונטה ארנס

שווה לשלב את הטיול לאי של הפינגווינים עם האי של כלבי ואריות הים. כדאי לבדוק מזג אוויר לפני – עשוי לתת אינדיקציה כמה קרוב יהיה ניתן להתקרב לאי של אריות הים (אליו לא יורדים אלא רק מתצפתים מהסירה). אטרקציה מאוד מאוד שווה.

מעבר לכך – מדובר בעיר רפאים, למעט כמה קזינואים. ימי רביעי פסטה ללא תחתית בחלק מהמסעדות.

זונה פרנקה – המחירים לא מאוד זולים והאיכות לא מיטבית, אך ניתן למצוא חלק מהמוצרים במחיר משתלם. לא הייתי מסתמך מאוד על המקום לקניית כל ציוד הטרקים אם אתם מתכננים הרבה טראקים. הרוב קונים שם שק"שים ואוהלים לטראקים בפטגוניה ואז בדרך כלל מוכרים אותם בברילוצ'ה.


פוקון

דווקא יש חיי לילה לא רעים - כדאי לצאת למסיבות שם. מומלצים לצאת ל- Kamikaze או ל- Bozz Discoteque.

לגבי הויאריקה, טיפוס על הר געש - לבדוק לפני שיוצאים שיש מזג אוויר טוב ביום הטיפוס ושיש גם קבוצה איטית לאלו שיותר מתקשים. אין דבר מתסכל יותר ממדריך שאומר לך לרדת כי אתה לא בכושר מספיק טוב. מי שלא בכושר יכול לקצר קצת את הדרך ולקחת רכבל שחוסך בערך שעת הליכה.

Hostel Andino - הוסטל מאוד מומלץ. המיטות באיכות גבוהה והאינטרנט מהיר. קיימים שני מטבחים מאובזרים היטב. ההוסטל נמצא במיקום אטרקטיבי והבעלים מאוד נחמד ואדיב. מעט יקר משאר ההוסטלים אך הרגשת הביתיות מפצה על כך.

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife