• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright

01bright

corona

עדכון פתיחת גבולות במדינות דרום ומרכז אמריקה לחודש נובמבר


ארגנטינה - כניסת תיירים תתאפשר החל מחודש דצמבר. יש להמתין להנחיות מלאות.

צ'ילה - כניסת תיירים תתאפשר החל מחודש דצמבר. יש להמתין להנחיות מלאות.

ברזיל - גבולותיה האוויריים פתוחים לתיירים מהתאריך 29.7.20. ניתן לבצע קונקשן אווירי במדינה במטרה להגיע למדינה אחרת ללא יציאה מהשדה. גבולותיה הימיים והיבשתיים סגורים. על הנכנסים לברזיל יש להציג ביטוח רפואי על מנת לשהות במדינה. עטיית מסכות במדינה מחויבת במקומות ציבוריים.

קרנבל - הקרנבל הרשמי בריו נדחה והחלטה בנושא תתקבל במהלך חודש נובמבר, אירועי הקרנבל ברחובות ריו בוטלו. כרגע לא התקבלה החלטה לגבי קיום הקרנבל בערים כגון סלבדור, פלורה וכו.

בוליביה - גבולותיה האווירים של בוליביה פתוחים ממדינות מסוימות. כאמור עדין גבולותיה היבשתיים סגורים ולא ניתן להיכנס בדרך זו. לנכנסים למדינה יש להציג בדיקת קורונה שלילית בתוקף של כ-7 ימים עד לרגע ההגעה למדינה. חובה עטיית מסכה בכל המרחבים הציבוריים במדינה. אין תחבורה ציבורית.

פרו - החל מ-1.11 פרו פתחה שעריה לטיסות מ-25 ערים בארה"ב, דרום ומרכז אמריקה. בכניסה יש להציג תוצאות שליליות לבדיקת קורונה ב-72 שעות שלפני הטיסה. תוצאות בדיקה שליליות לקורונה בעת העזיבה. חובת עטיית מסיכה במקומות סגורים. כמו כן, אתרי תיירות, פארקים וביניהם המאצ'ו פיצ'ו נפתחו בחינם לכולם עד ה 15.11 (בהזמנה מראש עם כמות מוגבלת של מבקרים). לאחר מכן האתר יהיה פתוח בתשלום.

קולומביה - קולומביה פתחה את גבולותיה האווירים בלבד לבאים ממדינות שכנות ולחלק ממדינות ארצות הברית. גבולותיה היבשתיים והימיים עדין סגורים ולא ניתן לעבור דרכם למדינה. בתחילת חודש נובמבר המדינה ביטלה את הדרישה לבדיקת קורונה שלילית. יש להציג טופס Check-Mig בכניסה וביציאה מהמדינה - https://apps.migracioncolombia.gov.co/pre-registro/public/preregistro.jsf

אקוודור - גבולותיה האווירים של המדינה פתוחים לבאים ממדינות מסוימות בעוד גבולותיה הימיים והיבשתיים בעודם סגורים. יש להציג בדיקת קורונה (PCR) שלילית בתווך של כ-7 ימים עד לרגע הכניסה למדינה. יש למלא הצהרת בריאות -"declaracion del salud del viajero" אותה מציגים בכניסה למדינה. חובה עטיית מסכות במרחבים הציבוריים במדינה.

איי גלאפגוס - יש להציג:
1. צריך אישור הזמנה שנקרא salvo conducto שאותו מוציאה הסוכנות או המלון בגלאפגוס.
2. בדיקת קורונה שלילית של 96 שעות עד הכניסה לגלאפגוס.
3. הצהרת בריאות "declaracion del salud del viajero"

אורוגוואי - גבולותיה של המדינה סגורים לתיירים. ישנה כוונה של הממשלה לפתוח את הגבולות האווירים לבאים ממדינות האיחוד האירופי. עד לרגע זה היחידים המורשים להיכנס למדינה הם אזרחי אורוגוואי השבים למדינה ממדינות דרום אמריקה.

פנמה - הטיסות למדינה התחדשו וכעת תיירים מורשים להיכנס למדינה אך עליהם להציג מסמך רפואי המציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בתווך של 48 שעות עד לרגע עליה לטיסה, האישור חייב להיות בשפה האנגלית או בספרדית. ניתן לעשות בדיקת קורונה בשדה בפנמה עם הנחיתה בעלות של 50$ מה שמאפשר לעלות לטיסה גם בלי בדיקה (בהצהרה שתבוצע בדיקה עם הנחיתה). יש לעטות מסיכה בכל המרחבים הציבוריים במדינה. בנוסף ברוב רובה של המדינה עדיין קיים סגר בסופי שבוע הכולל סגר מהשעה 23:00 ביום שבת עד יום שני בשעה 5:00 לפנות בוקר.

קוסטה ריקה - תיירים יכולים להיכנס למדינה. יש למלא טופס באתר https://salud.go.cr ולהציג ביטוח רפואי שכולל כיסוי לקורונה.

מקסיקו - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש למלא שאלון רפואי אשר בודק גורמי סיכון בקרב המטילים עם ההגעה למקסיקו בלינק - https://afac.hostingerapp.com

גואטמלה - גבולות המדינה פתוחים לתיירים, כמו כן הוסרו חלק נרחב מההגבלות במדינה. על הנכנסים למדינה יש להציג בדיקת קורונה שלילית (PCR) בתווך של 72 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. נוסעים מתחת לגיל-10 מחויבים במילוי טופס בריאות - https://servicios.igm.gob.gt/pasedesalud

קובה - בשלב זה הגבולות האוויריים סגורים ולכן לא תתאפשר כניסה של תיירים.

הונדורס - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג אישור רפואי הכולל בדיקת קורונה שלילית (PCR) ולא יאוחר מ-72 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. כמו כן יש להגיש טופס "immigration pre-chek" לפני ההמראה בלינק - https://prechequeo.inm.gob.hn .חובת עטיית מסכות בכל המרחבים הציבוריים במדינה.

בליז - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג בדיקת קורונה (PCR) שלילית בתווך של 72 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. הנוסעים כפופים לבדיקות רפואית בכניסה למדינה, על הנוסעים להתקין את אפליקציית נסיעות הבריאות בלינק - https://www.covid19.bz/travel-health-app בעל קוד QR אותו יש להציג בכניסה למדינה. על הנוסעים להזמין מקום אירוח מראש, פרטים בלינק - www.travelbelize.org/health-safety. חובת עטיית מסכות במרחבים הציבוריים במדינה.

הרפובליקה הדומיניקנית - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש למלא טופס הצהרת בריאות בכניסה למדינה, פרטים נוספים באתר - https://www.godominicanrepublic.com/newsroom/coronavirus. בנוסף יתכן ויהיו בדיקות רפואיות הכפופות להוראות משרד הבריאות עם ההגעה למדינה.

פוארטו ריקו - פורטו ריקו נפתחה מחדש לתיירים מהעולם אשר הכניסה אליה מותנת בתנאים הבאים: בדיקת קורונה מולקולרי בתווך של 72 עד לרגע הכניסה למדינה, טופס הצהרת בריאות כאשר בסיומו יינתן קוד QR. לנכנסים ללא בדיקת קורונה יצטרכו להיכנס לבידוד של כ-14 ימים.

האיטי - ממשלת האיטי הפעילה מחדש את הטיסות הבינלאומיות למדינה וכך גם התרה את כניסת התיירים למדינה. על התיירים הנכנסים להיות כפופים להנחיות ולבדיקה הרפואית אשר אותה יצטרכו לבצע בכניסה, בנוסף יש להציג טופס הצהרת בריאות מלא.

ג'מייקה - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג אישור נסיעה אותו ניתן להשיג באתר- https://www.visitjamaica.com ,בנוסף יש לדעת כי יתכן ויהיו בדיקות רפואיות או סגר אשר אליו כל הנכנסים למדינה יהיו כפופים.

פרגוואי - בתאריך 14.9.20 שר התיירות של פרגוואי וממשלת אורוגוואי מחליטות לפתוח את השמיים בין שתי המדינות, הנוסעים יהיו חייבים בבדיקה קורונה לא יאוחר מ-72 לפני ההגעה למדינה בתוצאה שלילית. בפרגוואי תצטרכו לשהות 7 ימים בבידוד ובסיומה לעבור בדיקה נוספת.

אל סלבדור - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג אישור רפואי עם בדיקת קורונה (PCR) שלילית בתווך של כ- 72 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. כמו כן יתכן ויהיו בדיקות רפואיות בכניסה למדינה.

ניקרגואה - גבולות המדינה פתוחים לתיירים. יש להציג אישור רפואי עם בדיקת קורונה (PCR) שלילית בתווך של כ-96 שעות עד לרגע הכניסה למדינה. כמו כן יתכן ויהיו בדיקות רפואיות בכניסה למדינה.

- ייתכן ויהיו שינויים בכפוף להנחיות בכל מדינה.
- על המטיילים לוודא כי יש בידם את כל האישורים הדרושים ולהבין מהי הפרוצדורה על מנת לעבור תהליך כניסה לכל מדינה (ביטוח בריאות, בדיקת קורונה, פנקס חיסונים ועוד).
- העדכונים נערכים על ידינו ביסודיות ואין אחריות לדיוק הפרטים ב-100% ושינויים שמתבצעים בכל עת. התייחסותך לפרטים באחריותך בלבד.

עדכונים מיוחדים גם באינסטגרם שלנו http://muchiler.com/insta
 גם בעמוד הפייסבוק שלנו אתר מוצילר - מוציקארד
הקבוצות פייסבוק שלנו:
מוצילר - דרום אמריקה | מרכז אמריקה
מוצילר - דרום ומרכז אמריקה | 2019-2020

01bright

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife