• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

INSTOP 01bright

COVID19

השוואת ביטוח נסיעות חו"ל | דרום אמריקה | מרכז אמריקה | מזרח הרחוק

S4U PIC3b

bluebar

השוואה בין חברות הביטוח הפרטיות וקופות החולים

הטבות לכל גולשי אתר מוצילר וחברי מוציקארד עם הנחה נוספת

איך מקבלים את ההנחה ? הנחה במוקד Safe4You בלבד - לחצו כאן לפניה ווטסאפ

החברה הכי טובה ? משתלמת ? נוחה ?

ראו מתחת לטבלה את המסקנות שלנו מניתוח הפוליסות ואלפי המלצות

הערות לטבלה בעקבות הקורונה:

- תוספת יומית "ביטול/שינוי/בידוד" היא הרחבת קורונה ותממן לכם את הביטול או שינוי טיסה וכן עלות הבידוד. קוסטה ריקה דורשת הרחבה זו כתנאי כניסה למדינה.

- הנחה ממוצעת מחושבת לפי טיול סטנדרטי. הנחה בהראל חלה על סכום הביטוח או הטבת סלולר.

bluebar

INS0426

 
הערות שחשוב לדעת -
1. כל חברות הביטוח משלמות ישירות לבית החולים במקרה של אשפוז. כל החברות מחזירות
את הכסף. אין חברה לא טובה אלא יש טובות יותר.
2. פספורט מעבירים כסף לאשראי ואיתו משלמים, הראל מעבירה 300$ בביט ומתחשבנת על ההפרש לאחר מכן, הפניקס מעבירה ישירות לרופא שבהסדר או תוך ימים בודדים בהעברה לחשבון אם הרופא לא בהסדר.
 
סוכנות מומלצת ? ממליצים על Safe4You הפופולארית והמקצועית שם תקבלו את כל ההטבות והנחה במחיר - ורק כי אתם חברי אתר מוצילר. לחצו לפניה בווטסאפ לסייפ4יו
 
חברת הביטוח הטובה ביותר ? לאור מצב הקורונה חלו שינויים וחלים שינויים כל הזמן. נכון לטבלה הנוכחית הביטוח הטוב ביותר הוא של הפניקס ופספורטקארד. הפניקס משלמת את הכסף לחשבון הבנק או ישירות לרופא באמצעות האפליקציה בדומה לפספורטקארד עם כרטיס האשראי שלהם.
 
חברת הביטוח המשתלמת ביותר ? חברת הפניקס מציעה ביטוח רחב במיוחד במחיר הזול ביותר. ערך לכסף כאן הגבוה ביותר. הפניקס משלמת לכם מראש את הכסף לחשבון או ישירות לרופא במידת הצורך. מה אהבנו - מחיר זול, הטבת סלולר משמעותית, כיסוי מקסימלי, החזר מיידי, ספורט אתגרי ניתן להוסיף ולהסיר במהלך הטיול מה שעוזר לחסוך קצת אם כי במחיר של התעסקות בהפעלה וביטול. מה לא אהבנו - כיסוי למצלמה בתוספת תשלום, כיסוי נמוך לציוד בעת גניבה ברכב ציבורי.
 
הביטוח הנוח ביותר ? פספורטקארד מצטיינת בהחזר כספי המהיר ביותר אם כי בשנה האחרונה שאר החברות הדביקו את הפער ומשלמות במיידי לחשבון או ישירות לרופא. היתרון של נוחות השימוש בפספורטקארד הצטמצם עד לנקודה שהוא כמעט ולא קיים יותר.
 
מה עם קופות החולים? הביטוח שלהם הוא הביטוח של כלל - ראו טבלה בהמשך המדריך. השתתפות העצמית של 50$ בכל תביעה עלולה לייקר את הביטוח מעבר לחסכון של קופות החולים. אם אתם נוטים להיות בריאים וסביר שלא תבקרו אצל רופא אז זה ביטוח שאפשר לעשות אולם אם תבקרו אצל רופא פעמיים זה כבר יעלה לכם הרבה יותר.
 
אז מה לבחור? ההחלטה בידיים שלכם. למעשה כל ביטוח שתבחרו יהיה טוב ויספיק לטיול והכל שאלה של מחיר ותמורה. שיהיה טיול בטוח :)

bluebar

הזמן שיחה מנציג פספורטקארד - התחייבות לשיחה חוזרת תוך חצי שעה מנציג החברה
 
S4Ucall
הזמן שיחה מנציג Safe4You או התקשרו ל 039400033 או לחצו כאן לווטסאפ של Safe4You:
הטבות לכל גולשי מוצילר בחברות המובילות באמצעות Safe4You :

S4U Vהטבה כספית - מחיר זול יותר מחברות הביטוח

הנחה במחיר הביטוח בכל החברות המובילות - מטעם חברת Safe4You

S4U Vצ'אט עם רופא ישראלי 24 שעות ביממה - חינם !

מבוטחי Safe4You זכאים לייעוץ חינם עם רופא ישראלי 24 שעות ביממה, ללא תשלום

S4U Vסוכן אישי - ללא תוספת תשלום !

סוכן שזמין בווטסאפ ויעזור בכל בעיה, הארכת ביטוח, טיפול בתביעות ושאלות

מי היא Safe4You ?
 
הביטוח של מגדל, הפניקס, פספורטקארד וכו'. דרך Safe4You משמעותו למנות אותם לסוכנים האישיים שלכם - ללא תשלום - כדי שיוכלו לטפל עבורכם בתביעות, הארכת/קיצור הביטוח ולספק יעוץ ותמיכה לכל שאלה בעת החופשה וזאת באמצעות סוכן אישי ששומר עליכם מול חברת הביטוח - להמלצות / לקוחות מספרים לחצו כאן.

bluebar

קופות החולים

* טבלת קופות החולים מעודכנת למחירי טרום קורונה - יש להתעדכן מול הקופה במחירים החדשים. טבלה מעודכנת תעלה ברגע שהמצב המיוחד יסתיים

* בדקו את מחיר דמי המנוי החודשיים על החברות בקופה

* השתתפות עצמית - ביטוח קופות החולים כולל השתתפות עצמית גבוהה. הוסיפו לחשבון את ההשתתפות עצמית פעמיים (2 ביקורים בממוצע בטיול) ובדקו אם אז ההפרש עדיין גדול

* חיילים משוחררים זכאים להנחה, בצעו את החישוב בהתאם להנחה שתקבלו + השתתפות העצמית וראו אם זה משתלם לכם בהשוואה לחברות הפרטיות

Ins2Sep15

bluebar

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

INSBIG

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife