• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

השוואת ביטוח נסיעות חו"ל | דרום אמריקה | מרכז אמריקה | מזרח הרחוק

S4U PIC3b

עדכון קורונה 2020 - 2021

להלן עדכונים של חברות הביטוח לתקופת הקורונה והרלוונטית עד להודעה חדשה -

הראל - עלות יומית 2.85$ כולל חבילת בסיס, כבודה, צד ג, איתור וחילוץ. הביטוח מוגבל עד 45 יום ללא אפשרות הארכה. הפוליסה אינה כוללת כיסוי ביטול טיסה בעקבות הקורונה אלא בתוספת תשלום גבוהה במיוחד (עד 3.5$ תוספת ליום בהתאם לסכום הכיסוי). תוספת ספורט אתגרי 1$ ליום, נייד 1.6$ ליום.

פספורטכארד - עלות יומית 2.1$ כולל איתור וחילוץ וכן צד ג. תוספת לכיסוי קורונה 1.8$ ליום, תוספת ביטול וקיצור נסיעה מסיבות רפואיות אחרות 0.8$ ליום, ביטול או קיצור נסיעה וכן תשלום על בידוד במלון בתוספת 3.2$ ליום, כבודה 0.5$ ליום, אתגרי 0.5$ ליום, סלולר 1.6$ ליום,  הביטוח מוגבל עד 30 יום ללא אפשרות הארכה.

כלל ביטוח - הפוליסה משתנה כל מספר ימים ולכן הנתונים לא קיימים.

מגדל והפניקס - הקפאה של כל הפוליסות לחו"ל.

הארכת ביטוח - ניתן להאריך את הביטוח בחברות זרות ופרטים בנושא יעלו בהקדם.

חברות זרות / פתרונות נוספים - ישנה אפשרות לבטח טיולים בחברות זרות כמו NOMADS אולם אין להם כיסוי לחלק ממדינות דרום ומרכז אמריקה בשל הקורונה.

bluebar

השוואה בין חברות הביטוח הפרטיות וקופות החולים

המדריך שמתחת מעודכן לתקופת טרום הקורונה והוא יעודכן במלואו ברגע שתקופת הקורונה תסתיים וחברות הביטוח יחלו להנפיק פוליסות סטנדרטיות שמאפשרות טיול בדומה לטרום הקורונה.

הטבות לכל גולשי אתר מוצילר וחברי מוציקארד עם הנחה נוספת

איך מקבלים את ההנחה ? הנחה במוקד Safe4You בלבד - לחצו כאן לפניה ווטסאפ

החברה הכי טובה ? משתלמת ? נוחה ?

ראו מתחת לטבלה את המסקנות שלנו מניתוח הפוליסות ואלפי המלצות

bluebar

Ins1Jan7.png

*הערה לטבלה - הטבת סלולר בהפניקס היא במקום הטבת 5% ולא הנחה מצטברת.
 
חשוב לדעת - כל חברות הביטוח משלמות ישירות לבית החולים במקרה של אשפוז. כל החברות מחזירות את הכסף. אין חברה לא טובה אלא יש טובות יותר.
 
סוכנות מומלצת? ממליצים על Safe4You הפופולארית והמקצועית שם תקבלו את כל ההטבות והנחה במחיר - ורק כי אתם חברי אתר מוצילר. לחצו לפניה בווטסאפ לסייפ4יו
 
חברת הביטוח הטובה ביותר? חברת מגדל מציעה את החבילה הטובה ביותר עם איתור וחילוץ בכיסוי הגבוה ביותר כאשר כל הסעיפים שלה ירוקים, מחזירה כסף תוך 24 שעות. מה אהבנו - איתור וחילוץ כפול מהמתחרים, כיסוי מקסימלי של 5 מליון דולר, כיסוי למצלמה חינם, תשלום מיידי 150$ באיחור מזוודה ללא הצגת קבלות, תוספת קטנה לביטוח סלולר, הפחתת ערך נמוכה ביחס להפניקס ופספורט בתביעות מטען. מה לא אהבנו - לא הזול ביותר, החזר לא מיידי אלא עד 24 שעות.
 
חברת הביטוח המשתלמת ביותר? חברת הפניקס מציעה ביטוח רחב במיוחד במחיר הזול ביותר. ערך לכסף כאן הגבוה ביותר. בתחילת 2020 הפניקס העלו את המחיר כך שהפער לשאר החברות הצטמצם אם כי עדיין קיים פער. מה אהבנו - מחיר זול, הטבת סלולר משמעותית, כיסוי מקסימלי, החזר מהיר מאוד ואפילו מיידי בחלק מהמקרים, ספורט אתגרי ניתן להוסיף ולהסיר במהלך הטיול מה שעוזר לחסוך קצת אם כי במחיר של התעסקות בהפעלה וביטול. מה לא אהבנו - כיסוי למצלמה בתוספת תשלום, החזר מיידי מוגבל בהיקפו ולרוב החזר כספי עד 48 שעות ולפעמים אף מספר ימים מעבר, כיסוי נמוך לציוד בעת גניבה ברכב ציבורי.
 
הביטוח הנוח ביותר? פספורטקארד מצטיינת בהחזר כספי המהיר ביותר. למעשה זו החברה היחידה בה לא צריך לשלם לביקור רופא או תרופות. זה נוח מאוד עם 0 התעסקות. מה אהבנו - תשלום מיידי, כיסוי מקסימלי של 5 מליון דולר. מה לא אהבנו - המחיר הגבוה ביותר בשוק, כיסוי למצלמה בתוספת תשלום, השתתפות עצמית של 50$ בתביעת מטען.
 
מה עם הראל? הביטוח של הראל טוב מאוד ובהחלט מתמודד מול שאר הביטוחים בכיסויים ובמחיר עם הנחת מוצילר מתקרב מאוד לביטוח של הפניקס מצד המחיר. מה אהבנו - כיסוי למצלמה כלול במחיר. מה לא אהבנו - מחיר גבוה במעט מהפניקס, השתתפות עצמית בציוד, כיסוי לציוד נמוך יותר, כיסוי נמוך לטיפול חירום בשיניים.
 
מה עם כלל? למרות היותו מסומן בצבע האדום אינו אומר כי הוא אינו ביטוח טוב. הוא ביטוח טוב ובדומה להראל נופל ממתחריו בכיסויים. מה אהבנו - הטבת סלולר כלולה במחיר עד 400$. מה לא אהבנו - כיסוים נמוכים יותר בכל הפרמטרים, מחיר גבוה מהפניקס ומגדל, השתתפות עצמית של 50$ בכל הגשת תביעה מה שמייקר בפועל את הביטוח, ניתן להגיש עד 3 תביעות במהלך הטיול ולאחר מכן רק בארץ בהגשה מסודרת.
 
מה עם קופות החולים? הביטוח שלהם הוא הביטוח של כלל - ראו טבלה בהמשך המדריך. השתתפות העצמית של 50$ בכל תביעה עלולה לייקר את הביטוח מעבר לחסכון של קופות החולים.
 
אז מה לבחור? ההחלטה בידיים שלכם. למעשה כל ביטוח שתבחרו יהיה טוב ויספיק לטיול והכל שאלה של מחיר ותמורה. שיהיה טיול בטוח :)

bluebar

הזמן שיחה מנציג פספורטקארד - התחייבות לשיחה חוזרת תוך חצי שעה מנציג החברה
 
S4Ucall
הזמן שיחה מנציג Safe4You או התקשרו ל 039400033 או לחצו כאן לווטסאפ של Safe4You:
הטבות לכל גולשי מוצילר בחברות המובילות באמצעות Safe4You :

S4U Vהטבה כספית - מחיר זול יותר מחברות הביטוח

הנחה במחיר הביטוח בכל החברות המובילות - מטעם חברת Safe4You

S4U Vצ'אט עם רופא ישראלי 24 שעות ביממה - חינם !

מבוטחי Safe4You זכאים לייעוץ חינם עם רופא ישראלי 24 שעות ביממה, ללא תשלום

S4U Vסוכן אישי - ללא תוספת תשלום !

סוכן שזמין בווטסאפ ויעזור בכל בעיה, הארכת ביטוח, טיפול בתביעות ושאלות

מי היא Safe4You ?
 
הביטוח של מגדל, הפניקס, פספורטקארד וכו'. דרך Safe4You משמעותו למנות אותם לסוכנים האישיים שלכם - ללא תשלום - כדי שיוכלו לטפל עבורכם בתביעות, הארכת/קיצור הביטוח ולספק יעוץ ותמיכה לכל שאלה בעת החופשה וזאת באמצעות סוכן אישי ששומר עליכם מול חברת הביטוח - להמלצות / לקוחות מספרים לחצו כאן.

bluebar

קופות החולים

* בדקו את מחיר דמי המנוי החודשיים על החברות בקופה

* השתתפות עצמית - ביטוח קופות החולים כולל השתתפות עצמית גבוהה ולרוב כמעט כל מטייל מפעיל פעם את הביטוח הרפואי ופעם את הביטוח מטען. הוסיפו לחשבון את ההשתתפות עצמית פעמיים (2 ביקורים בממוצע בטיול) ובדקו אם אז ההפרש עדיין גדול

* חיילים משוחררים זכאים להנחה, בצעו את החישוב בהתאם להנחה שתקבלו + השתתפות העצמית וראו אם זה משתלם לכם בהשוואה לחברות הפרטיות

Ins2Sep15

bluebar

מילות מפתח : ביטוח נסיעות, ביטוח חו"ל, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח דרום אמריקה, ביטוח מרכז אמריקה, ביטוח למזרח הרחוק, ביטוח טיולים, ספורט אתגרי, המזרח הרחוק, דרום ומרכז אמריקה, דרום אמריקה, מרכז אמריקה, הנחות לביטוח

01bright

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife