01bright

01bright 01bright

01bright

קוסקו - רכבת למאצ'ו פיצ'ו - תחנות, סוגי הרכבות, לוחות זמנים וסיור בתלת ממד

כמעט כל אחד שמגיע לקוסקו רוצה להגיע לאתר המאצ'ו פיצ'ו ותוהה איך בדיוק הוא יעשה את זה. כמובן שהדרך הטובה ביותר היא באמצעות האינקה טרייל שנחשב לטרק המבוקש ביותר ביבשת או באמצעות אחד הטרקים האלטרנטיבים שמשלבים טרק והגעה לאתר דרך העיירה אגואס קליינטס. אבל לא מעט מטיילים מעוניינים דווקא בפתרון של יום אחד – להגיע, לראות ולחזור ונסביר כאן אין מגיעים לאתר וחוזרים ביום אחד.

תחנת הרכבת של אגואס קליינטס ב 360 מעלות

360Tour

ההגעה לאגואס קליינטס היא באמצעות הרכבת אותה ניתן לקחת מ 3 תחנות שונות כאשר הקרובה ביותר אליכם וגם היקרה ביותר נמצאת בקוסקו והאחרות נמצאות במרחק של כשעתיים נסיעה אולם התדירות שם גבוהה יותר ולכן סביר להניח שתמצאו שם כרטיסים אם אזלו הכרטיסים בתחנה בקוסקו. אלו הם רכבות אחרות שנוסעות על אותה מסילה.  תוכלו להתרשם מהמסלול שעוברת הרכבת מקוסקו לאגואס קליינטס ואולטייטאמבו לאגואס קליינטס באמצעות המצגת המצורפת.

לחצו על הכפתור הצהוב (PLAY) בגוף המפה לצפייה במסלולים

Get Adobe Flash player

שימו לב : למי שמגיע בין ה 2 בינואר ועד ה 14 באפריל יאלץ לנסוע מהתחנה הרחוקה בעמק הקדוש והתדירות נמוכה יותר, יש רק 3 רכבות ביום וצריך לשלב את זה עם נסיעה באוטובוס אל התחנה הרחוקה - הערכו בהתאם

 

סוגי הרכבות

ישנן 2 רכבות שמגיעות לאגואס קליינטס וההבדלים הם באיכות השירות והרכבת ויש הבדלים במחיר ובזמנים. (את הרכבת השלישית "היראם בינגהאם" לא נפרט כאן בכלל בשל עלות נסיעה גבוהה במיוחד, כ 300$ נסיעה לכיוון והיא נחשבת לרכבת הטובה ביותר ביבשת). שימו לב : המחירים מצוינים בדולרים אם כי המחיר נקבע במטבע מקומי ולכן המחיר עלול להשתנות עקב שינוי שער המטבע המקומי.

הויסטה דום

תיאור הרכבת : רכבת איכותית ונוחה במיוחד, מוקפת זכוכיות על מנת שתוכלו להתחבר לטבע וליהנות מהמסע ככל האפשר. ברקע מושמעת מוסיקה של התרבות האנדית, מיזוג מרכזי והרבה מקום לרגליים, ארוחת בוקר ותה.

תחנת קוסקו : יציאה מתחנת קוסקו (כ 20 דקות מהעיר), אורך הנסיעה כ 4 שעות עד לתחנת המאצ'ו פיצ'ו. מחיר הנסיעה לכיוון הוא כ  71$. לפעמים מוצע מבצע משולב ב 99$ להלוך בלבד וזה כולל ארוחת בופה בלודג' אקסלוסיבי אליו תגיעו מיד לאחר הגיעכם לתחנה הסופית.

תחנת העמק הקדוש :  התחנה הקרובה ביותר לתחנת המאצ'ו פיצו ותדירות הרכבות שם גבוהה יותר. אורך הנסיעה הוא כשעתיים, המחיר נע בין 49$ - 60$ בהתאם לשעות והביקוש ויש לברר זאת עוד כשאתם בקוסקו. ניתן להגיע לתחנה עם מונית (כשעתיים) או אוטובוס (כ 3 שעות).

תחנת אורובמבה : הרכבת לא יוצאת מתחנה זו (מתחנה זו יוצאת רכבת אחרת שאינה רלוונטית בגלל המחיר, זמן ההגעה לתחנה והזמן הנסיעה שלה)

לוחות זמנים של הויסטה דום :

אקספדישיון

תיאור הרכבת : רכבת איכותית ונוחה, מוקפת זכוכיות על מנת שתוכלו להתחבר לטבע וליהנות מהמסע ככל האפשר. מיזוג מרכזי ומקום לרגליים, תה ונשנוש קל.

תחנת קוסקו : יציאה מתחנת קוסקו (כ 20 דקות מהעיר), אורך הנסיעה כ 4 שעות עד לתחנת המאצ'ו פיצ'ו.
מחיר הנסיעה לכיוון הוא כ  56$.
 
תחנת העמק הקדוש :  התחנה הקרובה ביותר לתחנת המאצ'ו פיצו ותדירות הרכבות שם גבוהה יותר. אורך הנסיעה הוא כשעתיים, המחיר נע בין 33$ - 43$ בהתאם לשעות והביקוש ויש לברר זאת עוד כשאתם בקוסקו.
ניתן להגיע לתחנה עם מונית (כשעתיים) או אוטובוס (כ 3 שעות).

תחנת אורובמבה : הרכבת לא יוצאת מתחנה זו (מתחנה זו יוצאת רכבת אחרת שאינה רלוונטית בגלל המחיר, זמן ההגעה לתחנה והזמן הנסיעה שלה)

לוחות זמנים של האקספדישיון :

 

01bright

01bright

01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife