• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright

01bright

אוטובוסים בפרו - חברות האוטובוסים ומעברי הגבול היבשתיים

במדור זה תוכלו לבדוק זמנים ומחירים אצל חברות האוטובוסים בפרו

החברות המובילות

CRUZ DEL SUR
Ormeño
     
חברות נוספות בפרו
Oltursa
Civa
Movil 
Cial
Linea
Flores
Tepsa
Ittsa
* רצוי לבחור חברות מוביליות (היקרות יותר) ולא להתפשר ! ביולי 2012 נהרגו 2 ישראלים בהתפכויות של אוטובוסים. החברות שבהן הן נסעו היו מהזולות של פרו והן אינן נצמדות לכללים הנוקשים של החברות המובילות
 
מעבר מפרו לבוליביה
ניתן לקחת אוטובוס ישיר מלימה אל לה פאז אולם מומלץ לעשות את המעבר דרך פונו במהלך הטיול שלכם. ניתן לעבור מפרו לבוליביה דרך פונו/אגם טיטיקאקה. יש להגיע לשם דרך אריקיפה או קוסקו ובפונו לקחת אוטובוס לגבול. לאחר שעברתם את הגבול יש לקחת אוטובוס אל לה פאז.
מעבר מפרו לצ'ילה
ניתן לקחת אוטובוס ישיר מלימה לסנטיאגו אולם מומלץ לעשות את המעבר כאשר אתם בדרום פרו. יש להגיע לעיירת טקנה שבדרום פרו ומשם לעבור לאריקה שבצ'ילה.
מעבר מפרו לאקוודור
ניתן לקחת אוטובוס ישיר מלימה לגוואיאקיל או קיטו אולם ניתן לעבור דרך פיורה. יש לקחת אוטובוס מפיורה אל לוחה שבצד השני של הגבול.
מעבר מפרו לברזיל
מדי פעם מציעה חברת אורמניה אוטובוס ישיר מלימה לסאו פאולו ואפשר לבדוק את זה מולם אם כי הביקוש נמוך מאוד. אפשר לנסוע מקוסקו אל פוארטו מאלדונאדו שהיא העיר שממנה יוצאים אל פארק מאנו שבאמאזונאס. מהעיירה יש לקחת אוטובוס אל עיירת הגבול אינאפארי ולחצות רגלית את הגבול אל העיירה הברזילאית אסיס ומשם לקחת אוטובוס אל ריו בראנקו (כ 4-5 שעות) ומשם לקחת אוטובוס נוסף לכל יעד מרכזי בברזיל. המעבר בין אינאפארי לאסיס אפשרית גם כן בשיט קצר.  מעבר נוסף אפשרי הוא כמובן לעבור דרך פונו אל לה פאז ומשם להמשיך לעבר הפנתנאל שבברזיל ומשם להמשיך לכל יעד בברזיל. אפשרות נוספת היא דרך איקיטוס שבצפון פרו, יש לקחת שיט של 3 ימים (או 10 שעות בסירת מרוץ שעולה 65$) אל העיירה טאבאטינגה ומשם לכל יעד בצפון ברזיל.
מעבר מפרו לקולומביה
ניתן לקחת אוטובוס ישיר מלימה אל בוגוטה והדרך הנוספת היחידה דרך איקיטוס שבצפון פרו, משם יש לקחת שיט של 3 ימים (או 10 שעות בסירת מרוץ שעולה 65$) אל העיירה לטיסיה שבדרום קולומביה. קחו בחשבון שמעבר מלטיסיה אל הערים הגדולות הוא בטיסה בלבד.
מעבר מפרו לארגנטינה
ניתן לקחת אוטובוס ישיר מלימה אל בואנוס איירס אולם ניתן לעבור אליה דרך חציית בוליביה ולהגיע מפונו שבדרום פרו אל סלטה שבצפון ארגנטינה.

01bright

 

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife