• Show Image
  • Show Image
  • Show Image
  • 04bright
  • Show Image

01bright 01bright

01bright

קוסקו - מועדונים, מסיבות פאבים וחיי לילה בעיר החלומות

חיי הלילה בעיר הקסומה- קוסקו

קוסקו היא אחת הערים שהישראלים נוטים להיתקע בה מספר שבועות, זמני המתנה בין טרקים או סתם התבטלות וחוסר מעש וחיי הלילה ממלאים תפקיד חשוב במילוי החלל בין הטרקים והטיולים. ישנם ישראלים שבאים לקוסקו ומגלים את חיי הלילה ומוותרים על כל השאר.

הפאבים והמועדונים בקוסקו פעילים בכל ימות השבוע, בסופי השבוע הם מלאים יותר. המועדונים הגדולים חיים ונושמים זה שנים רבות אבל המועדונים הקטנים צצים ונעלמים כמו פטריות כך שמדריך זה נכון לרגע כתיבת השורות הללו ויתעדכן מדי מספר שבועות ומסיבות אלו לא יכול לכלול את כל המועדונים הקיימים.

* דירוג הכוכבים הוא באופן יחסי למועדונים והמקומות בקוסקו! במידה והדירוג היה לפי המועדונים בלימה, כולם היו מקבלים 2 כוכבים במקרה הטוב.

אתר אינטרנט : למועדונים בקוסקו אין אתרי אינטרנט ולכן מידע זה חסר בתיאור המקומות

מחירי המשקאות : זולים יחסית ונעים בין 6 ל 15 סול, תלוי במשקה ולכן נוותר על סעיף זה בתיאור המועדונים. יש משקאות יקרים יותר. בסה"כ צריך להבין שהם עושים את הכסף מהשתייה.

שתייה מומלצת : הבירות המוכרת בפרו הן Cristal, Pilsen, Bahma אבל הבירה השולטת בקוסקו היא ללא ספק הקוסקנייה (Cusqueña). אם אתם כבר בקוסקו, שתו את הבירה המקומית. ארבע הבירות די דומות אבל כנראה שיש משהו בארומה של הקוסקנייה שמתקבלת מהאווירה של המקום. המשקה השני הכי פופלארי בקוסקו (בפרו בכלל) הוא הפיסקו או הפיסקו סאוור, פשוט תנסו.

מונית : מכיוון שקוסקו קטנה מאוד, מחיר הנסיעה בלילה קבוע והוא עומד על 3 סול לכיוון.

ימים חזקים : סופי השבוע חזקים במיוחד ושאר הימים בכל המקומות חלשים.

סגנון לבוש : קוסקו בהתנהגותה היא שכונה לכל דבר לכן אין קוד לבוש, בואו איך שבא לכם, קחו בחשבון שהלבוש משליך באופן ישיר על הצלחה שלכם בציד ולכן התלבשו בהתאם.

מתי לבוא : כל המועדונים בקוסקו מתחילים פעילות בשעה 22:00 והשעה הטובה היא 00:00+, המועדונים פעילים עד 4-5 בבוקר, חלקם אף מאוחר מזה.

מחיר כניסה : כל המקומות הם בחינם, אלא אם כן צוין אחרת, ברוב המקרים גם תקבלו משקה ראשון חינם אם תגיעו לפני חצות.

Latin-icon     Techno-icon     Dance-icon     Pop-icon

Mama Africa * * * *

אחד ה-מקומות של קוסקו. המקום קיים 15-20 שנים לערך והא מבוסס במיוחד. המקום עבר מספר בעלים ומקומות בעשור האחרון אבל תמיד הצליח לשמור על מעמדו. המקום תמיד מפוצץ ולעתים יותר מדי. מוסיקה טובה, אחלה מסיבה. יש בעיה אחת קטנה שבגלל העומס הרב ובערבים החזקים הם מסננים את המקומיים, סלקציה על מנת להכניס רק את התיירים. כמו רוב המקומות, גם המאמא אפריקה מתפקד כמסעדה במהלך היום ומקרין את הסרטים החדשים ביותר (כדי שתאכלו ותשתו).

אתר אינטרנט : http://www.mamaafricaclub.com

כתובת : Portal de Panes 109, Plaza de Armas

מוסיקה : פאצ'נגה / רוק / עכשווי

Mythology * * * *

אחד המקומות החמים של קוסקו, וכמו המאמא אפריקה גם הוא בד"כ מלא כל ערב, גם במקומיים גם בתיירים. המוסיקה טובה, האווירה מצוינת,  המקום פתוח עד הלקוח אחרון. מקום טוב לתפוס בחורות.

במהלך היום המקום משמש כמסעדה וגם מקרין את הסרטים החדשים ביותר (באיכות נוראית ובלי תרגום כמובן), דרך מצוינת להעביר את אחר הצהרים. מהשעה 21:00 עד 23:00 יש שיעורי סלסה.

אתר אינטרנט :  אין

Inka Team * * * *

המועדון הזה הוא המועדון היותר ידוע בקרב הישראלים, הברמנים והמאבטחים מכירים את הישראלים (מזהים אותנו מקילומטר), חלקם מדברים עברית ויש כמה שלטים בעברית. במועדון מגוון של כל סוגי המוסיקה, מקומית אנגלית ואפילו עברית (יש הרבה מזרחית). תאמינו או לא, פתאום כשאתה בחו"ל המוסיקה המזרחית פתאום מאוד כיפית גם לאלה שלא חובבים אותה ביום יום. בחוץ יש מלא אנשים שמחלקים שתייה חינם, והכניסה היא בחינם..

אתר אינטרנט :  אין

כתובת : פלאזה דה ארמס - צמוד למקדונלדס / צמוד למיטולוג'י

מוסיקה : פאצ'נגה / עברית / עכשווי

Ukukus * * * *

כמו המיטולוג'י והמאמא אפריקה, היוקוקוס הוא עוד אחד מהמקומות ששורדים שם כמו המקדשים העתיקים. המקום נחשב לאחד הוותיקים והחזקים בקוסקו. הוא מלא בסופי שבוע ומושך אליו תיירים ומקומיים ומנגן את אתה המוזיקה כמו המתחרים. רצוי להגיע בכל ערב לבקר בשלושת המובילים ולהישאר במקום הנוח ביותר לאותו ערב. במקום יש נטייה להביא להקות חיות של מוזיקת טכנו לטינית או משהו מוזר בסגנון.

אתר אינטרנט : http://www.ukukusbar.com

כתובת : Plateros 316, 2nd floor, Plaza de Armas

מוסיקה : פאצ'נגה / אלקטרוני / עכשווי

Kamikase * * *

זה המקום הוותיק ביותר בקוסקו, נוסד אי שם בשנת 1985. המקום די מגניב ובעל שתי קומות הכוללות בר ואזור להופעות חיות. המקום מפוצץ במקומיים (יותר מאשר תיירים למרבה ההפתעה). המקום פחות פופולארי אצל התיירים בשל המיקום וסגנון המוסיקה שלו.

אתר אינטרנט :  אין

כתובת : Plaza Regocijo 274, 2nd floor

מוסיקה : רוק / רוק ספרדי / רגאיי / לטיני

Pub- The Cross Key * * * *

אם אתם מחפשים פאב אנגלי אמיתי,זה המקום. קונסול בריטניה החליט לפתוח פאב אנגלי בקוסקו. הפאב הוא פאב ללא עישון (המקום היחידי בקוסקו שאוסר עישון), מרפסת עישון, אינטרנט WiFi חינם, איך לא – לוח חצים כמו בכל פאב אנגלי אמיתי, שידורי משחקי כדורגל של הליגה האנגלית, מוסיקה מגוונת, תפריט עשיר, מבחר בירות ויינות רחב החל מהמקומיות : קוסקנייה, פילסן וקריסטל.  בירות מיובאות : קורונה, הייניקן, לה דווין, סאם סמית, וואטרלו, ביט בורגר, ליצר ויזן, ספקחלד, אבוט, גרין קינג, סטרונג סאפולקף, רודלס קאונטי, פולרס לנדון פרייד. למידע מלא על הבירות והרכבן, על היינות והתפריט :

http://www.cross-keys-pub-cusco-peru.com/cross-keys-beer-menu.pdf

אתר אינטרנט : http://www.cross-keys-pub-cusco-peru.com 

כתובת : Calle Triunfo 350, 2nd floor 

מוסיקה : רוק / קלאסי / מגוון

 Paddy's Irish Pub * * *

אם כבר פאב, אז איך אפשר בלי פאב אירי מסורתי, בבעלות אירית. אם התגעגעתם לבירה גינס, לוויסקי גיימסון או לאייריש קופי, זה המקום בשבילכם. במקום אווירה טובה ושמחה כל הזמן, שידורי משחקי כדורגל, רוגבי ופוטבול אמריקאי במהלך כל היום. תפריט עשיר ומבחר בירות מיובאות.

אתר אינטרנט :  http://www.paddysirishbarcusco.com 

כתובת : Plaza de Armas 124 Calle Triunfo 

מוסיקה : רוק / קלאסי / מגוון 

 Los Perros- Pub * * *

נחשב לאחד הפאבים ה"מגניבים" בקוסקו. בבעלות אוסטרלית/פרואנית. המקום מושך אליו תיירים רבים ומאפשר החלפת ספרים ועיתונים, בר משקאות עשיר, קוקטיילים ויין. ספות נוחות מאוד ובעיקר משרה אווירה טובה ומקום מצוין להתערבב עם תיירים. בעיקר לשבת לשתות ולאכול בכיף.

אתר אינטרנט : אין

כתובת : Tecsecocha 436 

מוסיקה : ג'אז חי / עכשווית

 Kusikay * *

זה לא מועדון / דיסקוטק אבל זה כן מקום לבילוי בערב המשלב מוסיקה ומופיע מרהיב. למשועממים. מופע פולקלור ייחודי, אם אין לכם משהו אחר לעשות, זה אחלה פתרון לערב אחד (בלבד). ככה שתהייה לכם טעימה מהפולקלור המקומי.

אתר אינטרנט : http://www.kusikay.com 

כתובת : רחוב Union 117 

מוסיקה : פולקלור


 

 

 

01bright 01bright

Utopia & Relaxation

Fun & Extreeme

Treks & Adventures

Parties & Nightlife